بهترین کمک

نرم افزار اکسل

نرم افزار اکسل یکی از نرم افزار های کاربردی مایکروسافت آفیس Microsoft Office است . اکسل excel یک برنامه (Spread Sheet) گسترده است ، این یعنی که اکسل یه محیطی را برای شما عزیزان به وجود می آورد تا شما بتوانید از جدول های کوچک و بسیار بزرگ استفاده کنید و برای هر سلولی از این نوع جدول داده تعریف کنید، برنامه نویسی کنید ( فرمول نویسی کنید ) . این نرم افزار نیز درحوزه کارهایی مانند کار های اداری ، مهندسی ، مالی و ... استفاده زیادی می شود.

نرم افزار اکسل

امروزه به راحتی و بدون ثبت نام در دوره های آموزشی هم میتوانید حرفه ای شوید. زیرا آموزش های فراوانی در سایت در باره اکسل برای شما عزیزان قرار داده ایم.

کاربرد نرم افزار اکسل

کاربرد نرم افزار اکسل

از این نرم افزار در امور مالی ، آمار ، ریاضی ، مهندسی و حسابداری وبانک های اطلاعاتی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در کار های مهندسی می توان به کاربرد تهیه شیت ها ، نوشتن نرم افزار های مختلف برای امور طراحی و چک لیست ها اشاره کرد. اکسل با ابزارهای موجود ، کار با این نرم افزار گسترده را راحت تر کرده تا تمام افراد بتوانند از این نرم افزار استفاده کنند. شما می توانید صفحه آموزش فرمول نویسی در اکسل را مشاهده فرمایید مشکلات کامپیوتری

دسترسی سریع

درباره آموزش