بهترین کمک

اندروید چیست

اگر با زبانی ساده بخواهیم بگوییم اندروید چیست.android یه زبان ساده سیستم عاملی می باشد که برای گوشی موبایل و تلفن های هوشمند که توسط حدود30 شرکت و کمپانی بزرگ پشتیبانی می شود. نکته قابل توجه سیستم عامل اندروید این است که سورس باز است یعنی توسعه دهندگان و برنامه نویسان می توانند برای این سیستم عامل تولید برنامه کنند.

اندروید چیست

اندروید به معنای باز می باشد بهتر بگوییم یک دولپر می تواند از تمام امکانات و قدرت گوشی موبایل استفاده کند.در اندروید توابعی تعریف شده است که میتوان با استفاده از ان دوربین مخاطبین شماره گیری و...را به طور پیش فرض استفاده کرد.سیستم عامل اندروید از تکنولوژی های اینترنت و اتصال مثلا gsm/edge wifi و... پشتیبانی می کند.
پاسخگویی به سوالات موبایلی تمام برنامه های اندروید باید به زبان جاوا اسکریپت نوشته شود تا در سیستم عامل اندروید قابل خواندن و اجرا باشد.تا کنون که فناوری و آپدیت های اندروید بسیار زیاد شده است و در حال ارتقا به اندروید ورژن7 می باشد.در آپدیت جدید اندروید سعی شده است تا کاربر را نسبت به ورژن های قبلی راحت تر کند و کاربر بتواند به راحتی تمامی ازا و محیط اندروید را بر اساس سلیقه خود تغییر دهد.

کاستوم رام چیست

رام کاستوم یا همان کاستوم رام نسخه ویرایش شده و یا هک شده اندروید می باشد رام به معنای همان اندروید است. در رام کاستوم طوری برنامه نویسی انجام میشود که گوشی های پایین تر که قابلیت اجرای اندروید ورژن بالاتر را ندارند و کمپانی خود آپدیتی برای گوشی موبایل اندرویدی خود نمی دهند با نصب این نوع از رام می توانند ورژن سیستم عامل خود را بالا تر ببرند البته در بیشتر مواقع رام های کاستوم دچار نقص می باشند مثلا در بعضی از کاستوم رام ها وای فای کار نمیکند.اگر نیازی به راهنمایی بیشتر دارید در بخش تماس باما ان را باما در میان بگذارید.

آموزش نصب بازی دیتا دار ساخت اپل آیدی

آموزش های مرتبط

آموزش های مرتبط را در لینک های زیر ببینید