بهترین کمک

کرک نرم افزار

آموزش امروز ما راجب کرک می باشد آموزش کرک نرم افزار که بسیاری از کاربران به دنبال اموزش آن هستند را در این پست برای شما آماده کرده ایم. احتمالا برای شما این سوال به وجود آمده که کرک چیست؟ کرک به عبارتی به معنای فعال سازی نرم افزار های پولی می باشد به عبارتی دیگر و زبانی ساده تر یعنی دورزدن نرم افزاری برای این که فعال شود بدون اینکه هزینه ای جهت فعالسازی آن داد.

کرک نرم افزار


عملیات کرک نرم افزار برای هر نرم افزار یا برنامه ای متفاوت است. در بعضی از فایل های کرک فایلی دقیقا مشابه فایل اجرایی نصب شده بر روی کامپیوتر می باشد که فرمتی نظیر.exe دارد. این فایل هیچ راه سختی ندارد و فقط باید ان را کپی کرده و سپس در محتویات پوشه ای که برنامه در ان نصب شده است ریخت. نوع کرک بعدی فایلی به نامpatch می باشد. این فایل را هم باید در محتویات نرم افزار ریخت با این تفاوت که باید این فایل پچ را باز کرد و بر روی گذینه پچ یاpatch کلیک کرد.
نوع کرک بعدی که خب به اسم لایسنس معروف می باشد پس از باز کردن فایل سریال نامبری را تولید می کند و شما باید این سریال را کپی کرده و در بخش سریال نامبر نرم افزار خود بنویسید و سپس بر روی ریجستر کلیک کنید. کرک های بسیار زیادی وجود دارد که نسبت به نوع کرک مراحل فعالسازی و کرک پیچیده تر و ساده تر می شود. ما امروز راجب کرک هایی صحبت کردیم که تقریبا80 درصد از نرم افزار ها یک کدام از این کرک هارا دارا می باشد. حل مشکلات کامپیوتری

آموزش کرک نرم افزار

آموزش کامل و نحوه کرک کردن نرم افزار همه چیز در رابطه با کرک