بهترین کمک

فعالسازی و لایسنس آنتی ویروس نود32

کاربران گرامی همانطور که می دانید نیاز هر سیستمی یک فایروال قوی و یک آنتی ویروس خوب می باشد که ما امروز قصد داریم در باره آنتی ویروس نود32 و یا همان nood 32 صحبت کنیم. مشکلات کامپیوتری
آنتی ویروس نود32 که دونسخه ان خیلی معروف می باشد و کاربران بیشتر از این دونسخه استفاده می کنند و ورژن های اسمارت سکوریتی و یا همان smart security eset nood 32 و همین طور اینترنت سکوریتی و یا همان eset nood 32 internet security می باشد.

فعالسازی و لایسنس آنتی ویروس نود32

نسخه اینترنت آن که برای محافظت سیستم از اینترنت می باشد تمامی سایت ها را که کاربر وارد آن می شود از لحاظ امنیت مورد برسی قرار می دهد و سپس اجازه وارد شدن به سایت را می دهد و اگر مشکل امنیتی داشته باشد به کاربر اخطار می دهد و اجازه ورود به ان سایت را نمی دهد و همینطور فایل های دریافتی را مورد برسی و از فایل های ویروسی جلوگیری می کند و از ارتباطات غیر امن جلوگیری می کند. نسخه اینترنت سکوریتی نیز یک فایروال کامل می توان باشد و از سیستم در قبال ویروس های اینترنتی محافظت کند. حالا از نسخه دیگر ان که خیلی از کاربران ان را نصب کرده اند و اسم آن نیز smart security نام دارد این نسخه که یک بسته کاملا امنیتی می باشد و یک فایروال قدرتمند می باشد به صورت کامل از سیستم محافظت می کند و همینطور نیز از اینترنت یعنی ورودی و خروجی. انتی ویروس ها در کامپیوتر خیلی مهم هستند زیرا اگر آنتی ویروسی نصب نکنید با مشکلات کامپیوتری برخورد خواهید کرد. برای فعالسازی انتی ویروس نود32 از طریق چت انلاین سایت در صفحه اصلی اقدام و درخواست کنید تا کارشناسان ما برای شما لایسنس فعالساز رو به صورت رایگان به شما بدهند.

فعال سازی انتی ویروس

آموزش فعال سازی انتی ویروس نود32 و دریافت لایسنس معتبر رایگان