بهترین کمک

مشکلات فتوشاپ

1ـ مشکل پنهان شدن پنل های فتوشاپ

مشکلات فتوشاپ

بعضی اوقات موقع کار با فتوشاپ پنل ها ( ابزارها ، لایه ها . ... ) پنهان می شوند. برای نمایان کردن این پنل ها کافی است دوبار کلید Tab را بفشارید و تمامی پنل های پنهان شده باز میگردد.
2- پنهان شدن یا تغییر نشانگر موس

ارور های فتوشاپ

بعضی موقع ها پیش میاد از ابزار تایپ و مابقی ابزار ها استفاده کنید و تمایل داشته باشید که با ابزار برای هم کار کنید. ولی متوجه میشید که شکل براش تغییر کرده که یا اصلا قادر به دیدنش نیستین و یا به سختی دیده می شود. برای درست کردن براشتون می باشد کلید Caps Lock را فشار دهید تا براش به حالت قبلی برگرده.
3-مشکلات فیلتر Liquify
سوالات کامپیوتری مشکل شماره 1 :Liquify هنگ کردنشو ادامه می ده امکان هنگ برای همه نرم افزار ها موجود است. و همیشه سعی کنید به اندازه ( سایز ) پروژه ای که دارین روش وقت میزارین دقت کنید. راه حل : با قسمت کوچک تری از تصویر کار کنید. برای این کار لازم نیست که 1 ساعت از وقتتون بزارید برای تا عکستون تو فیلتر مراحل لود شدن را انجام بده. تنها کاری که باید بکنید این است که از ابزار (M) selection tool استفاده کنید و هر منطقه ای از تصویر را که میخواهید را انتخاب کرده و فیلتر را اجرا کنید. با این کار فتوشاپ زمان بسیار کمی را صرف لود کردن عکس می کند و سرعت را به حداکثر می رساند. مشکل شماره 2: ابزار هایLiquify من کار نمی کنند! ممکنه بعضی اوقات کودک درون شما فعال شود و سراغ تنظیماتی بروید که نباید بروید ( مثل خودم!! ) خوب برای رفع این مشکل کافی شما تنظیمات فتوشاپ را ریست کنید. ( از دکمه های ترکیبی Alt + Control + Shift استفاده کنید و آنها را نگه دارید تا تنظیمات شما ریستارت شود). مشکل عقب افتادن براش یا قلم یکی از مشکلات طاقت فرسا عقب افتادن قلم یا براش است. برای حل این مشکل کافی است به این چند نکته توجه کنید: - سعی کنید از لایه های کمتری استفاده کنید و یا لایه ها رو یکی کنید ( Ctrl + E ). - سایز کمتری برای سندتون انتخاب کنید و با سایز کم شروع به کار کنید. - موقع کار کردن با پروژه اطمینان حاصل کنید که با فرمت psd ذخیره کرده باشید. برای معرفی ابزار های فتوشاپ کلیک کنید

آموزش لبتاب

تمام آموزش ها را در لینک های زیر ببینید